Žurnalo "Mūsų žodis" straipsnių komentavimo taisyklės ir nuostatos

Komentarai yra frazės, replikos, nuomonės ar kitokio turinio tekstai, kuriuos parašo skaitytojas prie bet kurio žurnalo "Mūsų žodis" straipsnio. Komentarus gali rašyti visi skaitytojai.

Komentarai suteikia galimybę išreikšti savo nuomonę apie žurnale "Mūsų žodis" išspausdintų straipsnių turinį. Skaitytojai taip pat gali paskelbti to turinio tema turimos papildomos informacijos, pasidalinti mintimis su kitais skaitytojais, pasiginčyti su kitaip manančiais.

Komentuoti galite tiek nurodydami savo tikrus duomenis, tiek visiškai konfidencialiai.

Visi skaitytojų parašomi komentarai iš karto patenka į svetainė www.musuzodis.lt. Prieš tai jų niekas neskaito ir neredaguoja.

Komentaro gali nepavykti parašyti, jeigu Jūsų kompiuterio IP adresas yra užblokuotas, nes nesilaikėte komentavimo taisyklių.

Svetainės www.musuzodis.lt redakcija turi teisę pašalinti tuos komentarus, kurie yra:

Reklama komentaruose draudžiama. Komentarai, kuriuose reklamuojamos prekės, paslaugos, interneto svetainės, taip pat bus trinami.

www.musuzodis.lt redakcija turi teisę blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Skelbdami bet kokią informaciją svetainėje www.musuzodis.lt komentaruose Jūs suteikiate VšĮ "LASS respublikinis centras" autoriaus teises į visą šią informaciją. VšĮ "LASS respublikinis centras" neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui. VšĮ "LASS respublikinis centras" gali atkurti, platinti, skelbti jos tvarkomoje interneto svetainėje www.musuzodis.lt paskelbtą informaciją, nurodydama autoriaus vardą tokį, koks yra paskelbtas.

Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos, paskelbtos VšĮ "LASS respublikinis centras" kuruojamoje interneto svetainėje www.musuzodis.lt be VšĮ "LASS respublikinis centras" raštiško sutikimo.