Eil. Nr. |
Pavadinimas |
Vykdymo data |
Vykdymo vieta |
Dalyvių skaičius |
Dalyvauja |
1 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių moterų paprastųjų šaškių čempionatas |
07 01 - 03 |
Šventoji |
6+4 |
SK pajėgiausieji
|
2 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių moterų šachmatų čempionatas |
07 03 - 07 |
Šventoji |
6+4 |
LASF pajėgiausieji
|
3 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių vyrų paprastųjų šaškių čempionatas |
07 07 - 10 |
Šventoji |
10+5 |
LASF pajėgiausieji
|
4 |
IBSA pasaulio jaunimo ir studentų žaidynės (lengvosios atletikos, golbolo ir dziudo čempionatai) |
07 11 - 17 |
Colorado Springs (JAV) |
13+6 |
LASF rinktinė
|
5 |
LR moterų paprastų šaškių čempionato pusfinalis |
07 13 - 15 |
Kaunas |
2+1 |
LASF rinktinė
|
6 |
LR lengvosios atletikos vasaros čempionatas |
07 20 - 21 |
Kaunas |
8+5 |
LASF rinktinė
|
7 |
IBSA III pasaulio žaidynės (lengvosios atletikos ir dziudo čempionatai) |
07 28 - 08 08 |
San Paulo (Brazilija) |
11+4 |
LASF rinktinė
|
8 |
LR veteranų paprastųjų šaškių čempionatas |
08 03 - 05 |
Kaunas |
2+1 |
LASF rinktinė
|
9 |
IBCA Europos vyrų brailio šachmatų čempionatas |
08 13 - 24 |
Darem, Anglija |
1+1 |
LASF čempionas
|
10 |
LR komandinis paprastųjų šaškių čempionatas |
08 17 - 19 |
Kaunas |
5+1 |
LASF rinktinė
|
11 |
LR veteranų šimtalangių šaškių čempionatas |
08 17 - 19 |
Panevėžys |
2+1 |
LASF rinktinė
|
12 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių šimtalangių šaškių čempionatas |
08 21 - 27 |
Šventoji |
20+6 |
LASF pajėgiausieji
|
13 |
LR moterų paprastų šaškių čempionato pusfinalis |
08 24 - 31 |
Vilnius |
1+1 |
LASF rinktinė
|
14 |
LR vyrų braziliškųjų šaškių čempionato finalinės varžybos |
08 24 - 31 |
Kaunas |
2+1 |
LASF rinktinė
|
15 |
Tarptautinis golbolo turnyras |
09 07 - 10 |
Budapeštas (Vengrija) |
6+3 |
LASF rinktinė
|
16 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių lengvosios atletikos kroso čempionatas |
09 15 |
"Elektrėnų sav., ""Zelva""" |
300+50 |
SK pajėgiausieji
|
17 |
Lietuvos šachmatų lyga (I turas) |
09 16 |
Vilnius |
5+2 |
LASF rinktinė
|
18 |
Tarptautinis XIV šaškių turnyras - J.Kulikausko memorialas |
10 05 - 07 |
Vilnius |
4+1 |
LASF pajėgiausieji
|
19 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių šoudouno čempionatas |
10 13 - 14 |
Vilnius |
8+6 |
SK pajėgiausieji
|
20 |
Lietuvos šachmatų lyga (II turas) |
10 14 |
Vilnius |
5+2 |
LASF rinktinė
|
21 |
LR komandinės šachmatų pirmenybės |
10 19 - 21 |
Panevėžys |
7 |
LASF rinktinė
|
22 |
LR senjorų šachmatų čempionatas |
10 26 - 28 |
Marijampolė |
2+1 |
LASF rinktinė
|
23 |
LR dziudo čempionatas |
11 02 - 04 |
Kaunas |
3+2 |
LASF rinktinė
|
24 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių komandinis šachmatų čempionatas |
11 02 - 04 |
Vilnius |
32+8 |
LASF rinktinė
|
25 |
Lietuvos šachmatų lyga (III turas) |
11 11 |
Vilnius |
5+2 |
LASF rinktinė
|
26 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių braziliškųjų šaškių čempionatas |
11 16 - 18 |
Kaunas |
20+6 |
LASF pajėgiausieji
|
27 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių 2007/2008 m. golbolo čempionatas (I etapas) |
11 23 - 25 |
Vilnius |
52+33 |
SK
|
28 |
LR vyrų greitųjų šachmatų čempionatas |
11 24 - 25 |
Vilnius |
2+1 |
LASF rinktinė
|
29 |
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių komandinis plaukimo čempionatas |
12 08
|
Vilnius |
40+15 |
SK rinktinės
|
30 |
Lietuvos šachmatų lyga (IV turas) |
12 09 |
Vilnius |
5+2 |
LASF rinktinė |