FOTOAKIMIRKA

Algis MATULEVIČIUS

APDOVANOTI BĖGIKAI IR TRENERIAI

Po apdovanojimų ceremonialo (iš kairės) treneris A.Buliuolis, K.Bartkėnas, trenerė F.Karoblienė, L.Balsys ir treneris J.Garalevičius. Autoriaus nuotr.

Už puikius pasiekimus praėjusių metų pabaigoje ir šįmet vykusiose oficialiose tarptautinėse varžybose šalies sporto elitui bei atletų talkininkams įteiktos piniginės premijos. Tarp apdovanotųjų buvo ir du Lietuvos aklųjų sporto federacijos nariai - Linas Balsys (Vilniaus "Šarūnas") bei Kęstutis Bartkėnas (Kauno "Sveikata"). Šis duetas labai sėkmingai rungtyniavo pernai vėlyvą rudenį Graikijos sostinėje Atėnuose vykusiame pasaulio aklųjų ir silpnaregių maratono čempionate. L. Balsys įveikė nuotolį per 2 val. 44 min. 45 sek. ir pirmą kartą tapo šios rungties planetos vicečempionu. K. Bartkėnas finišavo 4 min. 45 sek. vėliau ir iškovojo bronzos medalį. Lietuvius pranoko tik Rusijos sportininkas I. Pamykalovas - 2 val. 42 min. 52 sek.

Už šiuos laimėjimus apdovanoti ir abiejų laureatų treneriai - K. Bartkėną ugdantis Alfonsas Buliuolis, L. Balsio pirmoji trenerė, praeityje garsi krosų bėgikė Felicija Karoblienė bei vilniečiui dabar talkinantis Juozas Garalevičius.