18 10 09  Nominuotas Kanų apdovanojimams

Pasaulinė Kanų televizijos industrijos mugė MIPCOM paskelbė, kad LNK realybės šou-eksperimentas "Tamsoje" nominuotas vienam iš šios mugės apdovanojimų.

Šou "Tamsoje" pristatytas MIPCOM "Diversify TV Excellence Awards" konkurse kaip vienas iš trijų geriausių nevaidybinių projektų, skirtų neįgaliųjų integracijai. Iš viso septyniose įvairių TV žanrų kategorijose "Diversify TV Excellence Awards" konkuruoja 21 televizijos projektas iš JAV, Australijos, Kanados, Airijos, Didžiosios Britanijos ir Belgijos. Nominantai atrinkti analizuojant 20 pasaulio šalių projektus, kurie eteryje pasirodė per pastaruosius dvylika mėnesių.

"Neseniai buvome Kijeve vykusioje TV formatų mugėje. Pranešimo metu mūsų nuostabai projekto daug pristatinėti nereikėjo, apie "Tamsoje" žino pačios didžiausios pasaulyje televizijos kompanijos. Buvome sutikti ovacijomis. Net sunku patikėti, kad tai vyksta", - sakė prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius.

MIPCOM "Diversify TV Excellence Awards" nugalėtojai bus paskelbti spalio 16-ąją iškilmingoje ceremonijoje Kanuose didžiausios televizijos industrijos mugės metu.