17 05 25  Motociklais per Lietuvą

Birželio 10 d. rengiamas motociklų žygis per Lietuvą "Mane veža", kuriame pirmą kartą kviečiami dalyvauti ir neregiai.

Žygis "Mane veža" sudomino respublikinę spaudą dar gerokai iki jo pradžios. Likus daugiau nei dviem savaitėms iki birželio 10-osios, dienraštis "Diena" apie jį rašo: "Evelina Sosnovskaja, tik praėjusiais metais gavusi motociklininko vairuotojo pažymėjimą pripažįsta, kad tai buvo jos svajonė. Visą gyvenimą ši svajonė mane lydėjo, stiprėjo ir brendo, tad savarankiškas jos pasiekimas suteikė naują skonį gyvenimui bei laisvalaikiui. Mielai pasidalysiu šiuo laisvės ir judėjimo potyriu su neregiu ar silpnaregiu žmogumi, nes noriu paneigti blogiukų - socialiai neatsakingų motociklininkų stereotipą, įkvėpti kitas moteris tikėti savimi ir galbūt išpildyti dar vieno žmogaus svajonę važiuoti dviem ratais, nes tai daryti gera ir smagu! (...)

Dar vienas akcijoje jau pasiryžęs dalyvauti motociklininkas Mindaugas Rimidis tikina, kad vasaros sezono neįsivaizduoja be dviejų ratų. "Manau, kad šis projektas yra labai gera proga nors truputėlį pasidalyti tuo laisvės pojūčiu ir vėju galvoje kartu su tais, kurie ne visada turi galimybės tuo pasimėgauti. Nors su neregiais neteko bendrauti, manau, kad norint pajusti motociklo magiją, akys nebūtinos. (...)

Projekto iniciatorė A. Juozaitytė teigia, kad jau atsiliepė beveik 80 neregių ir silpnaregių visoje Lietuvoje, o motociklininkai kol kas dar galvoja.