16 04 26  Šachmatininkų finalinės kovos

Balandžio 20-24 dieną Vilniuje vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių šachmatų 2016 metų finalinės kovos.

Savo finaluose varžėsi tiek vyrai, tiek ir moterys. Tarp moterų visas tris prizines vietas iš stipriausių Lietuvos šachmatininkių titulus iškovojo Kauno "Sveikatos" sporto klubo atstovės: Irena Karsokaitė, Violeta Benkunskienė ir Rūta Sidaravičiūtė.

Tarp vyrų čempiono titulą iškovojo Anatolijus Novikovas ("Šaltinis"), antrąją vietą užėmė Evaldas Šlušnys ("Pamarys"), trečiąją - Gintaras Grybas ("Sveikata").

Liepos mėn. Varšuvoje (Lenkija) vyks Europos aklųjų šachmatų komandinis čempionatas. Kaip sakė Lietuvos aklųjų sporto fedracijos prezidentas Linas Balsys, jame ruošiasi dalyvauti ir Lietuvos komanda.